Хто такий песиміст: це добре або погано? "

Хто такий песиміст: це добре або погано? "

Доброго часу доби, шановані читачі мого блогу!  Ми вже з вами торкалися злегка цієї теми в статті «найпростіша покрокова і ефективна техніка візуалізації бажань», але сьогодні я хочу розповісти детальніше про те, що таке альфа візуалізація і яким чином її можна застосовувати в повсякденному житті. Адже у кожного з нас є мрії, які дуже хочеться утілити в реальність. Іноді вони здаються такими далекими і важкореалізованими, що людина заздалегідь готова здатися, або, навпаки, неправильним чином мислення перешкоджає сам собі.

Зміст:

 • Що це таке і як працює?
 • Варіанти рахунку
 • Правила
 • Техніка
 • Висновок

Що це таке і як працює?

Всесвіт за своєю суттю - це енергоінформаційне поле, яке складається з матерії і свідомість, і різниця між ними в тому, що в матерії енергія більше ущільнена, ніж в думках, з яких все якраз і починається. Приміром, виникло бажання побудувати свій бізнес, і цю свою ідею людина починає поступово утілювати в реальність, як би матеріалізуючи її. З часом він може вже відчути і побачити результати своєї діяльності, у вигляді відкритого магазину з товарами і безпосередньо самому прибутку.

Так от, теорія і практика альфа дозволяє прискорити терміни реалізації своїх цілей, щоб не чекати результатів тривалий період, який затягується на роки. Адже не завжди людям вистачає терпіння і витримки, щоб дійти до кінця, не розчарувавшись і не втративши в процесі свою мрію.

Давайте тепер розглянемо, що це взагалі таке - альфа. Наш мозок здатний випромінювати імпульси, з різною частотою, яка залежить від стану людини і ділиться на чотири види діапазону. Один з яких якраз і називається альфа.

Його частота досягає приблизно від 6 до 14 циклів в секунду і виникає, коли людина почуває себе розслаблено, майже засинаючи, і чим нижче сама частота, тим краще ефект. Ці хвилі наш мозок починає виробляти відразу ж, як ми закриваємо очі і розслабляємося, і за допомогою спеціальних методик можливо добитися мінімальної частоти. І нічого складного в них немає, необхідно тільки розслабитися і вважати в зворотному порядку.

Варіанти рахунку

 • Від 100 до 1;
 • Від 50 до 1;
 • Від 20 до 1;
 • Від 5 до 1;
 • І існує такий порядок: 3-3-3-2-2-2-1-1-1

Просто поекспериментуйте і виберіть для себе найбільш відповідний рахунок, але найглибшим, природно, являється від 100 до 1, він дає успішні результати, коли людина націлена на оздоровлення.

Існує два варіанти, коли ми пробуємо досягти стану альфа візуалізації, це перед сном, і просто сидячи зручно, впродовж дня. Про них я розповім трохи пізніше.

Правила

 1. Дуже важливо розслабитися, настільки, щоб ви відчули, як сповільнюється дихання. Поступово, починаючи з голови і закінчуючи пальцями ніг, переносите вашу увагу на кожну частину тіла, помічаючи, як перестає відчуватися напруга. Це дуже важливий крок, тому що саме від нього залежить успіх сеансу візуалізації.
 2. У разі, коли ви хочете досягти цього стану впродовж дня, то слід потурбуватися про те, щоб голова була у вертикальному положенні, а закриті очі «дивилися» вперед. У такому разі, ваша візуалізація буде реальніша, а внаслідок — успішні. Тому що в основному бажана ситуація припускає саме таке положення вашого тіла. Адже голова вертикальна, коли ви йдете або коштуєте.
 3. Вважається, що ефективнішою є техніка, яка проводиться перед сном. Принаймні, їй не варто нехтувати, хоч би тому, що після її виконання ви зможете заснути, і ваш стан плавно перейде в діапазон теты, який посилить результати.
 4. Як тільки закрили очі і розслабилися, спробуйте представити те, чого бажаєте. Тільки постарайтеся створити як можна чіткіший образ, щоб він був реальним у виконанні.
 5. Не менш важливо виходити з цього стану, якщо ви вирішили попрактикувати в перерві на роботі. Це дуже просто, слід тільки порахувати до п'яти, давши собі завдання «прийти в себе», як тільки відлічите.
 6. Потурбуйтеся про те, щоб вас ніхто не потривожив в цей період, до того ж на саме виконання вимагається не так вже багато часу, максимум 15 хвилин.
 7. Не мучте себе питаннями про те, чи увійшли ви в цей стан або ще немає, а як правильно відчувається це випромінювання імпульсів і подібне. Так ви тільки заважатимете собі. Повірте, якщо вам вдасться розслабитися і представити бажаний результат - ви вже успішно виконуєте вправу.
 8. Рекомендація, щоб вам зовсім було комфортне занурюватися в альфу - купите на очі пов'язку для сну, і беруші, або звукоізолюючі навушники. Тоді ніяка непередбачена ситуація не зіб'є вас з процесу.

Техніка

 1. Перед сном. Нічого складного немає, просто, коли улагодили усі справи і зібралися відпочивати, присвятите короткий проміжок часу виконанню вправи, у такому разі не лише ви почнете досягати успіху у більше ранні терміни, але і позбавитеся від безсоння і поліпшите якість сну.
 2. Впродовж дня. Необхідно сісти на стілець, у якого висока і пряма спинка, щоб ви могли спертися. Зітхніть як можна глибше і закрийте очі. І далі дотримуйтеся правил, які викладені вище.

Висновок

На цьому все, шановані читачі! Як ви могли помітити, почати реалізовувати свої плани дуже просто. Скажу більше - ви входите в стан альфи багато разів впродовж дня, просто навіть замислившись про щось, тільки ось іноді невірно могли собі проектувати майбутнє, допускаючи негативні думки і представляючи самий гірший результат ситуації. Тому беріть цей метод на озброєння і досягайте колосальних успіхів!

Не забувайте підписуватися на оновлення блогу, попереду ще дуже багато цікавої інформації. Поки, поки.

[781] [1]

64

[781] [1]

[781] [1]

"

 

Cgbcjr ksnthfnehb


Надрукувати