ТОП 30 аффирмаций для правильного настрою на удачу і успіх "

ТОП 30 аффирмаций для правильного настрою на удачу і успіх "

Православие Перегляди: 282

Здрастуйте, шановані читачі блогу! Іноді люди настільки бояться змін, що готові усе життя віддавати себе нелюбимій справі. А іноді вони не уміють справлятися з творчою кризою, кардинально міняючи не то що місце роботи, а навіть професію. Тому сьогодні я хочу вам розповісти про те, як саме і коли краще міняти роботу.

Зміст:

Відношення до роботи

Існує таке поняття, як негативне перенесення. Тобто, коли ми, приміром, влаштовуємося на роботу, то шалено закохуємося в неї, адже начальник прекрасний, колектив дружний, зарплата висока і інше. Але через час на зміну чарівності обов'язково прийде розчарування, тому що ми почнемо помічати реальність, коли колеги виявляться насправді лукавими, а начальство моментами деспотично і так далі

Чи навпаки, потрапляємо в офіс по якійсь необхідності, і він нам категорично не подобається, а буквально через пару місяців розуміємо, як нам повезло. Це і є негативне перенесення, зазвичай він виникає приблизно через півроку, але у кожної людини індивідуально, є люди, яким потрібно роки на цей процес. Одні пристосовуються до нього, змиряючись з недосконалістю світу, долають негативні кризові моменти. Інші, як тільки натрапляють на розчарування - збігають у пошуках кращого, і так по кругу. І дуже важливо навчитися розрізняти, коли пора писати заяву, а коли просто почекати, особливо, якщо рішення прийняте зопалу.

Причини для пошуку нового місця

Здоров'я

Іноді, коли ми не довіряємо своїм відчуттям і думкам, наше тіло намагається достукатися до свідомості за допомогою симптомів. Тому, якщо ви помітили, що в останній рік стали часто хворіти, якщо почуваєте себе погано, а лікарі ніяк не можуть поставити діагноз, замисліться, що ваш організм намагається сказати цим? Візьміть по можливості відпустку і постежте за собою. Якщо помітите, що у вихідні дні фізично відчуваєте себе набагато краще, то це серйозний привід почати шукати нову роботу. Так що не варто списувати все на недосип і крихке здоров'я, насправді причини поганого самопочуття можуть лежати на поверхні, просто треба бути чесним з самим собою.

Ваша продуктивність падає

Начебто і стараєтеся як раніше, але розумієте, що користі від цього практично немає. З ранку довго збираєтеся з думками, до останнього зволікаєте момент початку робочого дня, спокійно випиваючи каву із співробітниками, та і взагалі, сповільнилися дуже сильно. Особливо яскравою ознакою є, якщо час став гумовим, і ви з нетерпінням чекаєте вечора, постійно поглядаючи на годинник.

І неважливо, начальство не підтримувало вашу ініціативу, зіпсувало стосунки або у вас спочатку не було мотивації там працювати, але я думаю, ви вже знаєте, як правильно слід поступити. Там, де ви не відчуватимете свою корисність, ви не почуватимете себе повноцінно щасливим, та і користі від вашої діяльності не буде ні вам, ні компанії.

Застій

Якщо обов'язків стало більше, а керівництво все одно невдоволене, або ви залишалися допізна, щоб зробити більше і отримати підвищення, але безрезультатно. І що ще гірше, зовсім не передбачаються перспективи подальшого зростання кар'єри. Погодьтеся, немає сенсу надовго затримуватися там, де ви не зможете проявити свої здібності і отримати можливість заробляти більше. Стабільність - це добре, але світ не коштує на місці, і деякі зміни все ж варто вносити, особливо в суму заробітної плати. Інакше ви ризикуєте втратити самоповагу, оскільки розумітимете, що ваша праця не цінується.

Бракує часу на особисте життя

Справ стало так багато, що ви зовсім не устигаєте відпочити і побути з коханими людьми. Іноді це виправдано, якщо ви отримуєте сповна за свої жертви, що дає можливість швидше досягти своїх цілей. За умови, що це тимчасово і сім'я готова потерпіти і почекати.

Ви стали дуже дратівливі, при чому давно

З нетерпінням чекаєте вихідних, у буденні дні відчуваючи себе дуже нещасним. Тільки якщо цей стан тривати занадто довго, інакше при першому ж небажанні виходити на зміну і думки, що хочу зайнятися чимось іншим, можна звільнитися, а потім шкодувати про своє рішення, зрозумівши, що це була хвилинна слабкість або настало негативне перенесення.

Рекомендації

Депресія

Якщо ви втратили інтерес не лише до своїх обов'язків, але і до життя в цілому, спробуйте розібратися, раптом у вас з'явилася депресія, і, впоравшись з нею, у вас все налагодиться і на роботі. Інакше потім припаде тривожиться про майбутнє і шкодувати про втрачене. Подивіться статтю «Симптоми астено-депрессивного синдрому і як його лікувати».

А чи треба звільнятися?

Моніторинг

Як зрозуміти, що ви знецінюєте себе і пора привносити зміни? Та легко, просто необхідно провести моніторинг оплати в інших компаніях за такі ж обов'язки, як у вас. І якщо різниця ощутима - без всякого жалю пишіть заяву.

Якщо рішення вже прийняте

Висновок

А нас сьогодні все, шановані читачі! І пам'ятаєте, що зміни - це нові відкриття, нові горизонти і можливості, які не варто упускати. Віднесіться до них з цікавістю і азартом, головне, щоб ви не дали тривозі переглянути свої наміри. Особливо, якщо ви не бачите абсолютно ніяких перспектив на колишньому місці. Головне - упевненість в собі і своїх силах, а також підтримка близьких людей. Успіхів вам і звершень!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

[1992] [1]

0

[1992] [1]

[1992] [1]

"

 

Cgbcjr ksnthfnehb

Надрукувати