14 рад жити щасливо і радіти життю "

14 рад жити щасливо і радіти життю "

Здрастуйте, шановані читачі блогу. Тема сьогоднішньої статті — це щасливе життя. Начебто, що тут складного в тому, щоб радіти життю? Але, на жаль, не кожному це вдається, та і щоденні стреси здатні вибити грунт з-під ніг навіть найзавзятішого оптиміста. І сьогодні я хочу запропонувати вам декілька методів, за допомогою яких ви зможете помітити себе і відчути щастя. Отже, готові?

Зміст:

 • Способи
 • Цінувати
 • Справжній момент
 • Почуття
 • Льонь
 • Заздрість
 • Паузи
 • Насичення
 • Щоденник
 • Невдачі
 • Призначення
 • Обмеженість
 • Задоволення
 • Дія
 • Спорт
 • Висновок

Способи

1. Цінувати

Знаєте, хто насправді є щасливою людиною? Той, хто уміє цінувати те, що у нього є. Так, мати мрію і пристрасно бажати чогось - це прекрасно, оскільки мотивує на дії. Але сенс чогось досягати, якщо немає відчуття радості потім? Можна страждати 10, 20 і більше років від того, що ніяк не вдається отримати щось, а можна озирнутися і помітити, скільки всього вже є. І тут вже кожен робить вибір, в яких саме почуттях він вважає за краще знаходитися.

2. Справжній момент

Вчіться помічати реальність, справжній момент, ніхто не знає, скільки часу у нього є, і чи виправдає очікування майбутнє, на минуле ми не в змозі вплинути, тому єдине, що нам залишається - це жити тут і зараз. Ділові ради, як навчитися помічати себе в реальності, ви отримаєте, подивившись статтю «Як навчитися жити тут і зараз : усвідомлено і в цьому моменті»?.

3. Почуття

Як ні парадоксально, але, уникаючи негативних почуттів - людина позбавляє себе і позитивних. Важливо віддатися повністю болю, злості і іншим емоціям, прожити їх - тільки тоді звільниться місце в душі для чогось нового. Так що не чіпляйтеся за свої образи і розчарування, ви цим караєте не того, іншого, а себе.

Приміром, можна бути злим на весь світ за те, що не виходить народити дитину, а можна спробувати дозволити собі стати щасливим. Треба тільки бути чесним з самим собою. Не просто зневіритися, а змиритися з неможливістю, відкривши інші шляхи - реалізовувати свій материнський або батьківський інстинкт на інших дітях.

4. Льонь

Перестаньте лінуватися, ніхто замість вас не зобов'язаний про вас піклуватися. Так, може, але не зобов'язаний. Це, передусім, необхідно вам. Тому щодня задавайтеся питанням: «А чого я сьогодні хочу»?, постійно скануйте своє самопочуття, як емоційне, так і фізичне. А увечері, перед сном, обов'язково думайте над тим, що хорошого ви зробили, чим себе побалували і порадували. І ніяких відмовок. Має бути хоч би щонайменша причина щирої посмішки.

5. Заздрість

Якщо до вас перестала поступати радість, і на зміну прийшло постійне роздратування на тлі заздрості - біда, але, принаймні, з нею можна впоратися, хоч і доведеться постаратися. Річ у тому, що бажаючи чогось, що має інша людина - можна позаздрити по-хорошому, тобто, зрозуміти цінність того, чого захотілося, і викластися на усе 100%, щоб досягти цього. А можна піти в інший полюс, від злості бажаючи усього нехорошого цій людині, адже він тепер здається набагато удачливіше.

Біда в тому, що мріючи про руйнування конкурента, така особа привносить негатив до свого життя, вдихаючи і видихаючи ненависть, закриваючись від близьких людей і приємних емоцій. Так що, якщо у вас із заздрістю проблеми, спробуйте над цим попрацювати. А стаття про заздрість, буде вам в допомогу.

6. Паузи

Щоб вижити, сучасній людині доводиться увесь час знаходитися в русі, інакше конкуренти обженуть, можливості будуть загублені і інше. Чому виникає постійне відчуття тривоги, він стає фоновим, тобто є присутнім кожну секунду, супроводжуючи свого «хазяїна», де б він не був. Саме тому психологи рекомендують робити періодично паузи, інакше в гонці за чимось можна розгубити не лише близьких, але і втратити себе.

7. Насичення

Проблема нещасних людей в тому, що вони перестають випробовувати насичення, чому стають схожими на цуценят, які здатні їсти до тих пір, поки не помруть, або у них не закінчиться корм, відберуть миску. Коли востаннє ви відчували задоволення? Як ви їсте? Швидко накидаючись на блюдо, нахапавшись і не особливо помітивши смаку? Чи повільно пережовуєте, намагаючись відчути різноманіття смаку?

А як читаєте книгу? Чи як вибираєте її спочатку? По обкладинці, або не особливо думаючи над тим, чого хочеться, хапаєте ту, що першу, що попалася? З таких дрібниць і нюансів якраз і складається наше життя. Тому потрібно приділяти їм увагу, інакше день змінюватиме інший, і ви не помітите, як пролетять роки. Гальмуйте себе кожного разу, коли буде можливість призупинитися і насолодитися миттю.

8. Щоденник

Заведіть блокнот, в який виписуватимете кожне своє «хочу», а потім викреслювати, при реалізації і досягненні. Чудово підійде для тих, хто знецінює свої зусилля і те, що з ним відбувається хорошого, оскільки блокнот служитиме таким собі, доказом, що все не так погано. Тут же можна із зворотного боку створити список того, що робить вас радісними, веселими, щодня, записуючи не менше трьох пунктів.

Виглядає приблизно так: «Я щасливий, тому що». Повірте, з часом ви усвідомлюєте, що у вас досить причин радіти, і що раніше чомусь акцентували увагу тільки на поганому.

9. Невдачі

Змінюйте свій тип реагування на невдачі і перешкоди. Вони трапляються у кожного, просто не кожен зупиняється на них. Припустимо, хлопець запросив дівчину на побачення, але не прийшов, яка була б ваша реакція на це? Дівчина може поплакати, а потім розсердитися і рушити далі, забувши про цей інцидент, а може чекати його тепер днями, будучи упевненою, що з'явиться, від чого обмежує контакти з іншими і не ходить гуляти.

А може розчаруватися взагалі в чоловіках, і кожного разу, коли її зватимуть на побачення, згадуватимуть про цей випадок і відмовляти, умовляючи себе, що однією бути краще. Як ви думаєте, яка з них має більше шансів на те, щоб жити щасливо? Звичайно, та, що швидко відпускає негатив, як би вписуючи невдачу у власну історію, зараховувавши як досвід, а не трагедію.

Іноді необхідно відноситися простіше до якихось речей, і усвідомити, що складнощі будуть завжди, у кожного, і головне не намагатися позбавитися від них навіки, а навчиться долати, не розтрачувавши усього себе.

10. Призначення

Відчуття спокою і задоволення відвідує тоді, коли людина виявляє, для чого він прийшов в цей світ, чим він корисний і яке його призначення. Знаходить своє місце, так би мовити. Кожен хоч би раз, але замислювався над цим, але не кожен знаходив відповідь. Можливо, тому що рано, а можливо тому, що не в змозі бути щирим. Подивіться статтю про сенс життя.

11. Обмеженість

Бувають ситуації, коли особа випробовує провину за щось, чому навмисно руйнує здоров'я, приміром, зловживаючи алкоголем, або збігає у віртуальний світ, тому що в реальному не все так просто, як хотілося б. Подумайте, як ви самі обмежуєте доступ чогось хорошого? Що ви робите для того, щоб щось не траплялося? І навіщо караєтеся?

Якщо виявите причину, скажіть: «Живи щасливо, я прощаю себе і відпускаю провину, оскільки досить її спокутував». І так щодня, поки не відчуєте, що це працює.

12. Задоволення

Задовольняйте свої потреби, а щоб це вдавалося, вчитеся їх розпізнавати. Начебто так просто, бажання є у кожного, а ось якщо запитати: «Чого саме мені хочеться в даний момент»? — те багато хто розгубиться. Тому, що не уміють відстежувати потреби, тому реалізація якихось мріянь не приносить задоволення, людина просто не помітила, що актуальність пропала, і тепер хочеться чогось іншого.

А знаєте, як навчитися прислухатися до себе? Правильно, частіше це робити, і тоді ви вже автоматично зможете відстежувати свій стан, на рівні підсвідомості. На перших порах заведіть будильник, щоб кожну годину він нагадував вам повертатися до відчуттів і бажань.

13. Дія

Дійте, замість того, щоб чекати, що станеться диво. Всесвіт не приносить на блюдечку подарунки, вона допомагає тим, хто уміє віддавати, а не тільки брати. Так що беріть відповідальність за власне щастя у свої руки і починайте активно діяти.

14. Спорт

Займайтеся спортом, під час фізичного навантаження в організмі виробляються ендорфіни, гормони радості. Вони природні і допомагають не просто підняти настрій, але навіть полегшити страждання, якщо щось болить.

Висновок

А на сьогодні все, шановані читачі! Іноді депресія є серйозною перешкодою на шляху до гармонії і відчутті балансу, тому хочу запропонувати вам пройти тест «Наскільки Ви депресивна особа», можливо, ви виявите корінь проблеми. Успіхів вам і натхнення!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

[4597] [1]

5

[4597] [1]

[4597] [1]

"


Надрукувати