Що в психології означає фіолетовий колір "

Що в психології означає фіолетовий колір "

Здрастуйте, шановані читачі блогу! Як ви думаєте, що означає фіолетовий колір? Він є самим містичним, творчим і неоднозначним. І сьогодні я хочу поділитися інформацією про те, в яких випадках його корисно використати, а в яких краще не стоїть.

Зміст:

  • Характеристика
  • Здоров'я
  • Інтер'єр
  • Бізнес
  • Висновок

Характеристика

Люди, які його віддають перевазі, мають такі якості, як:

  • Мрійливість. Вони люблять вдаватися до марень. З одного боку це допомагає візуалізувати свої бажання, а це сприяє їх швидшому виконанню. А з іншої - вказує на несерйозність і незрілість;
  • Чутливість. Така особа спирається на свої почуття і емоції, тому вона інтуїтивна і може передбачати які-небудь події;
  • Педантичність. Критичність по відношенню до себе відбивається в тому, що така людина прагне все зробити максимально правильно і точно. Не порушуючи меж і правил. Тому в суспільстві зазвичай стриманий, попри те, що усередині випробовує цілий ураган емоцій. Оточення може розцінити цю особливість як закритість, марнославство і небажання проявлятися, спілкуватися;
  • Ранима і сентиментальність. В силу своєї емоційності, таку особу легко скривдити і розладнати. Зате і простіше викликати у неї приємніші почуття.

Неприйнятний для тих, хто боїться втратити свободу і незалежність, оскільки не кожна людина здатна контролювати себе, переставши бути імпульсивним і безпосереднім.

Здоров'я

Будьте обережні, цей колір здатний знижувати активність, чому, використовуючи його на робочому місці, ви не відрізнятиметеся працездатністю. Зате занурення в роздуми про життя і іншому будуть стовідсотково забезпечені. Мотивує розвиватися і досягати досконалості, сприятливо позначаючись на самооцінці. Знижує пульс і уповільнює серцебиття, що зовсім для дитячого організму не корисно, так що будьте акуратні і уважні.

При захворюваннях сечостатевої системи, а зокрема бруньок, також струсах мозку і головних болях він буде досить ефективний. Сподвигает і надихає на генерування геніальних і креативних ідей, оскільки активізує роботу півкуль, що може позитивно вплинути, як на особисте життя, так і професійну діяльність. Корисний для серця, легенів і навіть щитовидної залози. Відмінно справляється із запаленнями, навіть якщо вони проявляються на шкірі, у вигляді прищів.

Якщо ви хочете схуднути - їжте з фіолетового посуду, тоді насичення відчуватимете набагато раніше, ніж зазвичай. Коли приходите до думки, що занадто емоційно включилися в якусь ситуацію, він допоможе заспокоїтися і відпустити переживання. Не даремно адже існує вираження «мені фіолетово». Воно вказує на те, що людина досягла балансу і прийняла дійсність такій, яка вона є.

Інтер'єр

Якщо не бажаєте бути постійно втомленим і надмірно розслабленим, додайте його в інтер'єр акуратно. І будьте обережні, у поєднанні з синім він здатний викликати депресивний стан. А також тугу і відчуття тотальної самотності. Тому кабінет або офіс варто залишити осторонь, приділивши увагу іншим кімнатам, що не припускають активний робочий процес.

У дитячій, разом з рожевим або білим, він здатний створити казкову атмосферу і відчуття, що мрії збуваються, а життя прекрасне і легке. Тільки використайте дозовано, в якості елементів декору, а не повністю оформлені стіни або підлога, стеля. Також відмінно поєднується з бірюзовим, жовтим, сірим, зеленим і блакитним. Такий альянс фарб буде доречний і в спальні, на кухні, і у вітальні. З чорним він виглядає досить трохи похмуро, але в холостяцькій квартирі здатний підкреслити силу і мужність хазяїна.

Бізнес

Фіолетовий сприймається як благородний і розкішний, гідний тільки імператорів і королів, особливо, якщо на додаток до нього йде золото. Ідеальний для бізнесу, який пов'язаний з творчістю. Також для товарів, які мають попит серед підлітків, оскільки цей колір є молодіжним. Принаймні, сприймається нею на ура. Якщо хочете вказати на неординарність і особливість своєї продукції або послуг - сміливо спирайтеся на цей колір.

Вважається, що фіалковий, бузковий і темніші відтінки віддають перевазі жінки. Тому цілком доречний буде для реклами косметики, одягу, і навіть інтимних товарів. Він добре виділяється на сайтах і залучає до себе увагу. У сфері фінансів теж добре виглядатиме. Якщо ваша цільова аудиторія чоловіча - краще від нього утриматися, в крайньому випадку, додайте трохи синього.

Висновок

А на сьогодні все, шановані читачі! Вибирайте фіолетовий, якщо хочеться трохи таємничості і містичності. А також, якщо є необхідність показати, наскільки ви глибока, неординарна і розвинена особа. А для того, щоб врахувати усі нюанси впливу кольорів на психіку людини, рекомендую до прочитання статті про кожного з них. Приміром, про коричневий ви дізнаєтеся, натиснувши на це посилання. Успіхів вам і натхнення, творіть і створюйте! А головне - будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог і гештальт-терапевт, Журавина Аліна.

[5853] [1]

666

[5853] [1]

[5853] [1]

"

 

Cgbcjr ksnthfnehb


Надрукувати