Як стати харизматичною людиною на фоні 90% людей "

Як стати харизматичною людиною на фоні 90% людей "

Всім привіт! Після важкого робочого дня хочеться змити з себе втому струменем гарячої води, але не завжди це допомагає відновити душевну рівновагу і впоратися із стресом. Саме тому пропоную розглянути релаксаційні вправи. Вони стабілізують і знімають тривогу, деякі навіть здатні підняти настрій, і підвищити упевненість в собі і своїх силах.

Зміст:

 • Топ вправ
 • Прес в грудях
 • Лють в кулаці
 • Тунельна свідомість
 • Капелюх
 • Промінь
 • Ужитися в роль
 • Місце сили
 • Прислів'я
 • Рекомендації
 • Дитинство
 • Творчість
 • Висновок

Топ вправ

1. Прес в грудях

Мета цієї методики - зняти агресію і роздратування. Особливо ефективно її проводити перед майбутньою неприємною роботою, небажаною і напруженою розмовою. Для цього виберіть місце, де вас ніхто не потривожить. Відключіть телефон і закрийте очі. Зробіть глибокий вдих, видих і уявіть, що у вас в грудях з'явився прес. Він рухається зверху вниз, повільно, але з потужною силою.

Здавлює і розплющує він напруга і взагалі, негативні емоції. Продовжуйте до тих пір, поки не з'явиться полегшення і відчуття, що усередині звільнилося простір для інших почуттів, приємніших і позитивніших.

2. Лють в кулаці

Щоб заспокоїтися і скинути злість, стисніть дуже сильно поперемінно свої кулаки. Ця методика також підходить і для дітей, можете їм сказати, щоб уявили, що у них в кожній руці знаходиться по лимону, і їх необхідно вижати до останньої крапельки. Старатися слід щосили, і коли відчуєте, що вже немає можливості утримувати напругу, підніміть руки вгору і різко опустіть їх, скинувши. У поривах люті можна навіть промовити або прокричати, що саме вивело з себе і розсердило.

3. Тунельна свідомість

Іноді, коли почуття занадто інтенсивні, відбувається звуження свідомості, його ще називають тунельним. Тобто людина настільки поглинена своєю проблемою, емоцією, що не здатний помічати нічого навкруги. Він ніби бачить світ через скручену газету в трубочку, решта опиняється не в полі його зору, що зовсім не означає, що воно не існує. Прийняти вірне рішення у такому разі дуже складно, тому, передусім, важливо повернути собі контроль.

Для цього вам доведеться представити себе будь-яким предметом з кімнати, в якій знаходитеся в даний момент. Припустимо, чашка, книжка, ручка, можна навіть вибрати павука або муху на стелі. Спробуйте розглянути, що навколо вас знаходиться, одночасно прислухаючись до того, як міняються ваші фізичні відчуття, внутрішній стан.

Образ неживого предмета допоможе стабілізуватися, зняти напругу. Тому можете застосовувати цю техніку навіть в пориві сварок, коли хтось говорить гидоті або підвищує голос. Просто пробуйте як би з боку на нього дивитися, тоді набагато простіше справлятися із стресом.

4. Капелюх

Із-за накопичених негативних емоцій нерідко виникають такі наслідки, як мігрень, головний біль. Ось утримали злість, не промовили своє роздратування, і з часом можна відчути, як голову щось починає здавлювати.

Вам слід уявити, що на голові у вас величезний, але чомусь важкий капелюх, і дуже незручна. Вона давить якраз в тому місці, де виникає біль. Вона заважає, закриває вид і взагалі, робить життя нестерпної.

Після чого подумки підніміть руку, якщо вона занадто важка, то дві, і зніміть її. Потрясіть головою, пригладьте волосся. Повторити можете кілька разів, поки дійсно не відчуєте, що стало легше і вільніше.

5. Промінь

Ця техніка підійде тільки для дорослих, діти не зможуть її виконати. Щоб розслабитися і зняти втому, прийміть зручну позу, сидячи або лежачи, головне, щоб вам було комфортне. Закрийте очі і уявіть, що у вас в голові з'явився промінь, дуже світлий і теплий. Він повільно переміщається по шиї, до плечей, розливаючись по усьому тілу і освітлюючи його, зігріваючи зсередини.

Туди, де він потрапляє, стає легко, і м'язи розслабляються. Ви відчуваєте, як навіть ваші зморшки на обличчі розгладжуються, дихання призупиняється і стає глибшим. З кожним вдихом все більше світла потрапляє у ваше тіло, а з видихом напруга покидає його.

Можете проводити кілька разів підряд цю вправу, і зупиниться, коли дійсно випробуєте радість, відчуваючи кожну частину, клітинку свого організму. Поблагодарите їх за те, що піклуються про вас, без перерви працюючи. Коли будете готові, розплющуйте очі, тільки не вставайте різко, дайте собі адаптуватися і повністю повернуться.

6. Ужитися в роль

Якщо вас розсердила якась конкретна людина, то, замість того, щоб намагатися забути про нього, кращим варіантом буде вжитися в його образ, щоб трохи програти його. Так ви зможете отримати розрядку і навіть змінити до нього відношення, ставши терпиміше і не так гостро реагуючи на його спроби вивести вас з рівноваги.

Робити це тільки наодинці з собою, щоб ніхто не бачив ваші кривляння. Пройдіться по кімнаті його ходою, використайте слова і фрази, які він найчастіше вживає, відобразіть жести і міміку. Погравши так навіть декілька хвилин, ви зможете відстежити, що стало легше і ця людина вже не так дратує, а навіть викликає абсолютно інші почуття, приміром, жалість і співчуття. А все тому, що приходить розуміння, чому він саме так поводиться по відношенню до вас.

7. Місце сили

Зручно розташуєтеся, краще всього, якщо ви ляжете. Вашим завданням буде закрити очі і представити місце, де ви почували себе щасливим. Існують цілі комплекси подібної техніки релаксацій. У них свідомо є текст з описом певних місць, зазвичай вони пов'язані з природою, на морі або в лісі.

Але річ у тому, що кожна людина індивідуальна, і не усі випробовують ейфорію, спостерігаючи за тим, як колишуться гілки. Це може навпаки, викликати тривогу і напади паніки. Так що пропоную використати той образ місця, який підходить безпосередньо вам, і узятий з реального досвіду, а не придуманий.

Подумки прогуляйтеся по ньому, згадайте, що хорошого і приємного там сталося? З ким з близьких людей воно пов'язане, який настрій і самопочуття був звичайний, коли ви там знаходилися?

Коли відчуєте прилив приємних емоцій, затримайтеся в них, посміхніться, після чого, зробивши глибокий вдих і видих, розплющуйте очі. Така подорож в минуле можете робити кожного разу, коли життя здаватиметься порожнім, а настрій песимістичним. Це місце сили допоможе бути енергійнішим і здатним справлятися з життєвими негараздами.

8. Прислів'я

Допомагають повернути душевну рівновагу, а іноді і знайти вихід з неприємної ситуації, що склалася, звичайні афоризми, приказки, прислів'я. Просто приділіть їх прочитанню хвилин 10, вони розрядять обстановку, наштовхнуть на роздуми і навіть повеселять.

Щоб не витрачати час на пошук в інтернеті, можете перейти по посиланню, там зібрана ціла колекція афоризмів.

Рекомендації

Дитинство

Спробуйте згадати себе дитиною, в дитинстві все здається казковим, майбутнє бачиться прекрасним і щасливим. Які ігри ви любили? Як проводили вільний час? Які смішні випадки відбувалися, і які були мрії? Дозвольте згадати і хоч ненадовго відчути ту свою грайливість, безпосередність і оптимізм.

У дорослому і насиченому клопотом житті ми часто втрачаємо ту легкість сприйняття життя і проблем, на яку були багаті, будучи маленькими. Не завжди варто бути серйозним. Нерідко саме безпосередність допомагає знайти відповіді на питання, які здавалися абсолютно не вирішуваними, і яким потрібно креативний підхід.

Творчість

Найбільш кращий спосіб повернення життєвих сил. Малюйте, ліпіть, вирізуйте або випалюйте, підійдуть танці і навіть написання віршів, поем, оповідань. Не дозволяйте енергії застоюватися, а усьому нехорошому накопичуватися в організмі. Обов'язково давайте вихід всьому, що відбувається з вами усередині.

Адже навіть щасливий момент - це вже стрес, і радість також важливо виділяти. Так що вибирайте метод, що найбільш сподобався, і починайте творити. Тільки не варто концентрувати увагу на красі і витонченості творінь. Ви не на продаж або виставки створюватимете щось своє, так що виганяйте внутрішнього критика, і приступайте до справи.

Висновок

А на сьогодні все, шановані читачі! Хочу запропонувати вам ознайомитися із статей «найпростіший для освоєння і ефективний спосіб медитації». У цій статті викладений цілий комплекс вправ, які допоможуть досягти внутрішньої гармонії і балансу. Будьте щасливі і до нових зустрічей!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

[4842] [1]

2

[4842] [1]

[4842] [1]

"

 

Список літератури


Надрукувати