Симптоми алкогольної залежності і як з нею впоратися самому "

Симптоми алкогольної залежності і як з нею впоратися самому "

Усім здрастуйте! Алкоголізм - дуже поширене і небезпечне захворювання, яке іноді складно помітити на початковому етапі, посилаючись на часті свята і урочистості. А іноді і зовсім неможливо розпізнати у близьких людей або колег, адже при цьому виді залежності не завжди людина має неохайний вигляд, особливо на початковому періоді. Але вже з першими симптомами він разрушающе впливає на організм і цілком може привести до летального кінця. Тому сьогодні я хочу розповісти вам про перші тривожні дзвіночки, як їх розпізнавати і відповідно як позбавитися від алкогольної залежності самому.

Зміст:

 • Симптоми
 • Класифікація
 • Хронічний
 • Запійний
 • Таємний
 • Пивна залежність
 • Жіночий
 • Дитячий
 • Способи боротьби
 • Як впоратися самому?
 • Усвідомлення проблеми
 • Пам'ятайте про причини, за допомогою яких ви прийшли до рішення зав'язати
 • Згадайте, після чого саме виникла ця форма залежності
 • Потреби
 • Розслаблення
 • Займіться спортом
 • Вітаміни і засоби для боротьби
 • Придумайте інші ритуали, які не руйнують особу і здоров'я
 • Підтримка
 • Змініть своє відношення до процесу видужування
 • Займіться саморозвитком
 • Висновок

Симптоми

Підступність цього захворювання полягає в тому, що людина дуже в окремих випадках здатна визнати, що має згубну пристрасть. У кожного існує чітко сформована думка, що у будь-який момент, як тільки виникне бажання - він легко кине. І якщо ви виявили, що хоч би один пункт зі списку симптомів вам підходить - пора замислитися про серйозність і занедбаність цього захоплення.  Отже, ознаки:

 • Коли людина твереза, він себе некомфортно почуває, виникає величезне бажання випробувати хоч би легке сп'яніння, щоб позбавитися від напруги. Пастка в тому, що необхідна доза постійно росте.
 • З'являються порушення мови і координації рухів.
 • Надмірна дратівливість і запальність, яка була не властива раніше.
 • Дають про себе знати захворювання печінки, бруньок, підшлункової залози, головного мозку.
 • Щоб сп'яніти, досить дуже маленької кількості алкоголю, внаслідок того, що організм просто не в змозі переробляти великі дози алкоголю.
 • Пропадає блювотний рефлекс, організм перестає боротися і захищатися, звикнувши до частого вживання спиртного.

Якщо ви не можете визначити міру вашої залежності, рекомендую пройти цей тест і визначити. Вже після можете повернутися до вивчення цієї статті і методів по позбавленню від цієї напасті.

Класифікація

1.Хронічний

Розвивається дуже швидко, і найчастіше оточення знає про проблему. Причиною стільки стрімкого виникнення є введення ритуалу випити, приміром, як заохочення за витриманий робочий день, або зроблену дрібну справу. Характеризується розвитком похмільного синдрому, коли підвищується пітливість, тремтять руки, частішає серцебиття і настрій в основному пригнічене, а також втратою здатності себе контролювати. Похмільний синдром і інші некомфортні симптоми проходять після того, що похмелилося, і таким чином коло замикається, тому що знову виникає похмілля і з'являється бажання його полегшити.

2.Запійний

Веде звичайний спосіб життя, оскільки не виходить пити регулярно, але якщо дозволить собі зробити хоч ковток — зривається і йде в запій на термін від декількох днів до декількох місяців. Цей різновид алкоголізму дуже небезпечний для організму, оскільки стійкість до алкоголю не устигає виробитися, як при хронічному, поступово і зі збільшенням дозування. Тому буває, що вийти із запою допомагають медики, уколюючи певні препарати.

3.Таємний

Він при цьому може носити характер запійного або хронічного алкоголізму, одне залишається незмінним - ніхто про нього не здогадується. Найчастіше через те, що людина випробовує багато сорому за свої дії, а при цьому обіймає якусь важливу посаду або становище в суспільстві. Більший відсоток виникнення у заможних жінок. Тільки з часом оточення починає здогадуватися, тому що організм, що не витримує навантаження, даватиме знати про свої труднощі за допомогою синяків під очима, зміною кольору шкіри і інше.

4.Пивна залежність

Дуже підступний вид, оскільки людина непомітно втягується, вважаючи, що випити трохи пива не те, що не шкідливо, а ще і корисно. Ускладнюється виникненням ритуалів : зустріч з друзями за пивом, перегляд футболу, поїхати на природу з шашличками і пивом. Закінчується тим, що людина щодня може випивати від 1 до 3-4 літрів в день, вважаючи цей процес безневинною розвагою, що не шкодить, а навпаки, що несе долю розслаблення в щоденній боротьбі із стресами.

5.Жіночий

Це особливий вид алкоголізму через те, що дуже небезпечний, занадто швидко розвивається і ускладнюється тим, що із-за безладного статевого життя жінка придбаває згори до проблем із здоров'ям ще і венеричні захворювання.

6.Дитячий

Вважається дитячим, якщо пристрасть виникла до досягнення 18-річного віку. Позначається не лише на здоров'ї, але і поведінці, яка стає неконтрольованою, підліток може почати скоювати злочини із застосуванням насильства.

Способи боротьби

Існують різні способи боротьби з алкогольною залежністю, найбільш популярними з яких є кодування і метод 25-го кадру.

 • Кодування. За допомогою гіпнозу людині вселяють почуття відрази до алкоголю. Дуже популярний і ефективний метод. На жаль, його дія сходить нанівець при першій же спробі випити, тоді трапляється зрив і усе попереднє лікування виявляється даремним.
 • 25 кадр. У проекторі плівка крутиться із швидкістю 24 кадру в секунду, підсвідомість не устигає впоратися з такою кількістю інформації і уловлює тільки останній, 25-й кадр. І за час тривалого сеансу людина неусвідомлено привласнює нову установку - не пити.

Як впоратися самому?

1.Усвідомлення проблеми

Найперший крок, і при цьому найважливіший. Якщо ви зрозумієте, що це вже не просто метод розслаблення, а хвороба, яка має серйозні наслідки, - це надасть вам сил і упевненості у боротьбі з нею. Одужання почнеться, тільки коли ви самі приймете рішення стати здоровим і вільним.

2.Пам'ятайте про причини, за допомогою яких ви прийшли до рішення зав'язати

Складіть список того, чого ви втратили із-за своєї пристрасті. Нехай він буде вам нагадуванням в складні хвилини, коли виникне спокуса зірватися.

3.Згадайте, після чого саме виникла ця форма залежності

Життя дуже складна штука, і перш ніж боротися з наслідками, важливо ще і розуміти, в які моменти існує загроза повернутися в звичний спосіб реагування на стрес, розчарування і інше. Причини у усіх різні, але важливо їх розуміти і шукати інші варіанти, як справлятися.

4.Потреби

Навчіться розпізнавати свої істинні потреби, які ви намагалися задовольнити руйнівною звичкою. Найчастіше це потреби у безпеці, увазі, визнанні себе оточенням, в розслабленні і задоволенні. І якщо ви їх помічатимете і реалізовуватимете, то бажання випити згасатиме, внаслідок того, що стане непотрібним способом.

5.Розслаблення

Вчіться розслаблятися, тільки не деструктивно по відношенню до свого організму. Допомагає зайняття йогою, прогулянки на свіжому повітрі і вилазки на природу. Тільки не з пляшкою, а у вигляді активного відпочинку.

6.Займіться спортом

Це допоможе повернути тонус м'язів, підняти самооцінку і відвернути від думок, сконцентрованих на бажанні випити.

7.Вітаміни і засоби для боротьби

Почніть приймати вітаміни, оскільки алкоголь виводить їх з вашого тіла у великій кількості. Допоможіть йому відновитися, а також уникнути побічних ефектів після категоричної відмови від випивки. Те ж саме і з їжею, збільште у своєму раціоні кількість овочів, фруктів, зелені.

Також я рекомендую ось цей засіб, який допоможе вам на шляху до одужання. Відгуки в інтернеті вражають, воно дійсно допомагає.

8.Придумайте інші ритуали, які не руйнують особу і здоров'я

Після роботи, замість того, щоб випити, приділите час сім'ї, іншим своїм інтересам. Уникайте компаній і людей, які провокуватимуть вас зірватися. Вам необхідно змінити звичні засади і систему, інакше є ризик повернутися назад і усі зусилля будуть безглузді.

Рекомендую цю статтю, для того що б ви побачили приклади життєвих правил і принципів успішної людини. Адже ви і є ця сама людина, тільки заважає алкоголь і незнання інструментів саморозвитку.

9.Підтримка

Заручіться підтримкою близьких людей, які допомагатимуть вам вести тверезий спосіб життя. Розширте круг знайомств, спілкування з новими людьми допоможе побачити вам інші способи задоволення своїх потреб, а також відволіктися.

10.Змініть своє відношення до процесу видужування

У чоловіків буває іноді неусвідомлена реакція протесту на слово «відмова» від алкоголю. Переформулюйте, приміром, на «зцілення, лікування». Тоді ваше відношення теж мінятиметься, тому що саме слово «відмова» насторожує і викликає злість на жорсткі рамки і межі, які з часом захочеться порушити. Відносьтеся по-іншому, адже в цей період ваш організм оновлюється, створюються нові нервові клітини, росте рівень чоловічого гормону, або відновлюється жіночий, залежно від підлоги, поступово виводяться токсини і шкідливі речовини.

11.Займіться саморозвитком

Почніть читати книги і застосовувати методи описані в них, на практиці. Якщо захопитися цією темою, то ви з більше часток ймовірності зможете перенести час необхідне для того, що б пройшла ваша психологічна залежність. Адже чим більше ви не питимете, тим вам буде простіший забути про це захоплення. Я стикався з цією проблемою і в моєму випадку, цей спосіб приніс результати.

Ось список книг спершу.

Раджу шанувати інші статті на блозі, приміром ось: «Як знайти себе і з чого почати особове зростання».

Висновок

На цьому все, шанований читач! Дотримуйтеся рекомендацій, відновлюйте сили і бережіть себе! Тверезе життя повне радощів, вона цікава і різноманітна, і принесе більше вражень, ніж під алкоголем. Не забувайте підписуватися на оновлення блогу. Поки, поки.

[601] [1]

2

[601] [1]

[601] [1]

"

 

Список літератури


Надрукувати