10 онлайн тренінгів для жінок "

10 онлайн тренінгів для жінок "

Здрастуйте, шановані читачі сайту! Сьогодні ми розглянемо, які існують тренінги для жінок. Сподіваюся, кожна з вас зможе знайти саме те, що необхідно в цей період життя. Комусь виявляться актуальними теми про сім'ю, здоров'я, когось більше зацікавить робота, фінансове благополуччя або краса.

Зміст:

 • Список
 • Вебинары Лізи Питеркиной
 • Вебинар Олени Бахтиной для відновлення краси волосся, нігтів і шкіри
 • Відео-курс Ігоря Сафронова по роботі з підсвідомістю
 • Вебинар Костянтина Довлатова «Я - дівчинка. Я не хочу нічого вирішувати. Я хочу нову сукню».
 • Інтенсив - пробудження від Павла Колесова «Як розбудити почуття», що заснули
 • Енергомедитація
 • Викиум
 • Авторська техніка Костянтина Довлатова «6 кроків до добробуту»
 • Вебинар Анастасії Афінською «Батько в житті жінки»
 • Вебинар «Секрети успішної жінки»
 • Завершення

Загалом, переходите по посиланнях, як тільки виявите, що це саме те, що хотілося.

Список

Вебинары Лізи Питеркиной

Вебинары і книги Лізи, де вона ділиться покроковим алгоритмом роботи з намірами, допоможуть вам вирішити свої насущні питання і складнощі. Особливо, якщо ви не можете зрозуміти, чому, незважаючи на усі докладені зусилля, не збуваються мрії. І не вдається реалізувати навіть незначні бажання.

А також ви отримаєте відповіді на питання про те, як стати щасливою дружиною і мамою, як бути, якщо обранець не вільний, або чи варто народжувати, коли немає постійного партнера.

Пропоную швидше переходити по посиланню і починати діяти!

Вебинар Олени Бахтиной для відновлення краси волосся, нігтів і шкіри

Наслідуючи рекомендації Олени, яка є генетиком, нутрициологом і акушером-гінекологом, ви зможете перетворити свою зовнішність буквально за три тижні.

А також навчитеся орієнтуватися в засобах по відходу, тобто, легко зможете визначити, в яких знаходяться токсичні речовини, а які не заподіють вашому здоров'ю шкоди.

Позбавитеся від пігментних плям, відростите довгі нігті і шовковисте волосся, і, що важливо, призупините процес старіння.

Відео-курс Ігоря Сафронова по роботі з підсвідомістю

Курс Ігоря Сафронова «Як позбавитися від страхів і блоків і почати жити» створений для тих, кого цікавить особове зростання. Він допомагає переглянути свою ціннісну систему і змінити переконання, які з якихось причин заважають досягати бажаного.

Часто людина не усвідомлює, що його погляди на життя, гроші, стосунки, здоров'я і інше є насправді негативними установками. Тобто, що він сам є перешкодою на шляху до щастя.

Тому, якщо вас цікавить, як влаштована ваша підсвідомість і ви хочете заробляти більше, легко вирішувати конфлікти і безперешкодно реалізовувати поставлені цілі - підписуйтеся на розсилку.

До того ж, їхати нікуди не треба, відео-уроки ви отримаєте на електронну пошту, і зможете проглянути їх в слушний для вас час. А про те, чому так важливо працювати з підсвідомістю, дізнаєтеся з цієї статті.

Вебинар Костянтина Довлатова «Я - дівчинка. Я не хочу нічого вирішувати. Я хочу нову сукню».

Як спілкуватися з чоловіками, будувати з ними близькі, гармонійні стосунки, прямо заявляти про свої потреби, не прибігаючи до маніпуляцій, які у більшості випадків не дають очікуваного результату, а тільки усі ускладнюють?

Як стати усвідомленою, упевненою в собі жінкою, яка точно знає, чого хоче і яким способом виконувати задумане?

Про це і багато чому іншому ви дізнаєтеся, записавшись на безкоштовний тренінг Костянтина. А в якості бонуса навчитеся методу, завдяки якому улюблений чоловік вас завалюватиме кольорами, навіть якщо раніше вважав за краще дарувати їх тільки у свята. І те, не завжди.

Інтенсив - пробудження від Павла Колесова «Як розбудити почуття», що заснули

Підійде для самотніх жінок, розлучених, для тих, хто в шлюбі, хто забув, як це - любити, хто не умів, або, навпаки, в даний момент мешкає біль у зв'язку з розривом.

Ви розбудите не лише почуття, що заснули, але і свою жіночність, яка виявилася засунута куди чимдалі. Тому що треба бути сильною, щоб вижити, впоратися з переживаннями, досягти цілей і так далі.

Причини бувають різні. Але у результаті результат один - самотність і відсутність підтримки від представників сильної половини людства.

Енергомедитація

Саморозвиток - процес досить непростий. І, щоб усвідомити щось, іноді доводиться витратити мало не півжиття, перш ніж прийде осяяння.

Річ у тому, що сучасна людина, щоб залишатися «на плаву», вигравати конкуренцію і обробляти великі об'єми інформації, зобов'язаний увесь час знаходитися в русі. А постійна мобілізація організму призводить до його виснаження. Внаслідок чого виникають хронічні захворювання, депресії, фобії і так далі.

Так от, медитації дозволяють призупинитися, помітити себе і життя навкруги. А енергомедитації ще і допомагають відновити ресурси, стати більше усвідомленими і духовно розвиненими.

Причому неважливо, практикували ви раніше, або тренуватиметеся уперше. Ви легко освоїте вправи, що вказані в цьому тренінгу.

Викиум

Тренажери Викиум є найбільш ефективними в порівнянні з іншими майданчиками для розвитку мозку.

Вони підійдуть як для дорослих, так і для дітей. Тим більше, для представників літнього віку, в якості профілактики деменцій і хвороби Альцгеймера. Адже піклуватися про мозок слід упродовж усього життя.

Спершу ви пройдете тестування, за результатами якого програма складе індивідуальний графік зайняття, з урахуванням ваших можливостей і навпаки, обмежень.

Авторська техніка Костянтина Довлатова «6 кроків до добробуту»

Костянтин ділиться своїм перевіреним способом, який дозволяє збільшити доход і досягти матеріальної незалежності. До того ж, абсолютно безкоштовно.

Приручіть енергію грошей, спираючись на Закон збереження енергії, Закон тяжіння і багато інших. Повірте, це позначиться і на інших сферах вашого життя. Жінка теж може досягати висот в кар'єрі. То чом би вам не стати однією з таких?

Вебинар Анастасії Афінською «Батько в житті жінки»

Батьки є фундаментом, на який дитина, а потім вже доросла людина може спиратися. Для дівчинки дуже важливу роль грає батько, який не лише забезпечує безпеку.

Але ще і завдяки ньому у неї формується здорова самооцінка, вона вчиться приймати себе і будувати стосунки з протилежною статтю.

І якщо ви розумієте, що у вашому дитинстві було не все так гладко і безхмарно, як хотілося б, все-таки ідеальних людей не існує, то скористайтеся можливістю відвідати тренінг Анастасії. Можна сказати, це квиток на потяг по поліпшенню життя, наповнення її гармонією і щастям.

Вебинар «Секрети успішної жінки»

Хочете частіше посміхатися? А стати упевненішою в собі, товариською, відкритою і усвідомленою? Тоді вам напевно сюди.

Тренера, які ведуть цей онлайн тренінг, навчать вас розставляти пріоритети. Допоможуть розкрити потенціал і сильні сторони, на які ви напевно зможете спиратися надалі.

Ви перестанете негативно мислити і фіксуватися лише на невдачах. Позбавитеся від страхів, що заважають дихати повними грудьми. Так що досить плисти за течією. Пора брати штурвал у свої руки і сміло дивитися в майбутнє!

Завершення

Наостанок хочу рекомендувати вам статтю, в якій вказана інформація про те, чому деякі тренінги не дають бажаних результатів.

Щоб ви знали, які помилки здійснюють люди, чому не отримують того, що хочуть. Попри те, що необхідні інструменти для розвитку, просування, оздоровлення і так далі їм надають, можна навіть сказати, кладуть прямо в руки.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8753] [1]

1

[8753] [1]

[8753] [1]

"


Надрукувати