"Користь, шкода і вплив ізохронних ритмів на людину" "

"Користь, шкода і вплив ізохронних ритмів на людину" "

Здрастуйте, шановані читачі блогу! Ізохронні ритми і їх вплив на людину - тема сьогоднішньої статті.

Раніше ми не раз згадували, що наш мозок видає електромагнітні випромінювання. І якщо синхронізувати його активність з певними частотами, то можна спеціально викликати розслаблення, або ж навпаки, стан активності. Оздоровити організм і навіть підняти настрій, допомогти розвинути якісь здібності і уміння, стати досконаліше і більше усвідомленим.

Ізохронні ж звуки допомагають досягти всього, що вказано вище, тому давайте розглянемо їх уважніше.

Що вони є?

Ізохронні звуки - це звуки, які використовують в цілях синхронізації мозкових хвиль. Вони є тонами, які швидко включаються і вимикаються. Більшість людей вважають їх приємними, розслабляючими. Оскільки вони допомагають зануритися в медитативний, гіпнотичний стан.

Не варто плутати їх з музикою, це усього лише один звук, який відтворюється з інтервалами, що регулюються залежно від поставлених завдань. Тобто, розслабити або навпаки, активізувати центри, що відповідають за мозкову активність.

Щоб краще розуміти, яким чином ізохронні тони діють на наш організм, згадаєте себе на дискотеці, в нічному клубі або просто в машині з голосно включеним радіо.

Тіло рухається в ритм мелодії іноді абсолютно без нашої вольової участі, усвідомлення процесу. Руки і ноги, немов самі по собі, витанцьовували в такт. Чому піднімається настрій і з'являється ще більше енергії. Але ж?

Такий самий процес відбувається і з мозком під час синхронізації із зовнішніми частотами. На клітинному рівні відбуваються зміни, внаслідок яких ми видужуємо після затяжної хвороби. Чи позбавляємося від негативних наслідків пережитого стресу, усвідомлюємо щось, що раніше ну ніяк не вдавалося зрозуміти і інше.

Взагалі, окрім ізохронних, існують ще і бінауральні, моноуральные ритми. Але вони є не такими популярними. Оскільки не підходять більшості людей, які рахують їх навпаки, важкими, такими, що викликають відчуття напруги.

Завершення

Боятися їх не варто, тому що шкоди вони не несуть, як і не міняють свідомість, вселяючи якісь ідеї і думки. Про те, як наш мозок реагує на музику, ви можете детальніше шанувати в цій статті. У ній описано, який саме ефект робить класичні мелодії на організм людини і взагалі, будь-якої живої істоти.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8554] [1]

4

[8554] [1]

[8554] [1]

"


Надрукувати