Чому така велика різниця між успіхом і удачею? "

Чому така велика різниця між успіхом і удачею? "

Ради вас вітати, шановані читачі!

Успіх і удача, в чому різниця і чи існує вона? Саме цим питанням присвячена сьогоднішня стаття. Давайте спробуємо розібратися разом, що означає кожне з цих двох понять, тоді і відповісти буде простіший.

Успіх

Якщо представити в якості метафори, то успіх - це сходи з незліченною кількістю сходинок, переступаючи які, людина забирається все вище і вище. Зазвичай його символізують з фінансовим благополуччям.

Але найбільш цінною його складовою є самореалізація. Яку не завжди супроводять гроші.

Наприклад, жінка може бути успішною в домашніх справах, абсолютно не орієнтуючись у бізнес питаннях. Ось вдається їй створити затишну атмосферу з приємним ароматом свіжоспечених булочок з корицею. А вести бухгалтерський облік витрат і приходів підприємства - не дуже. Хоч би тому, що не до душі.

Чи можна назвати її самореализованной, якщо вона організувала своє життя так, що займається лише тим, що приносить їй задоволення і вдається без особливих праць? Думаю, так, а ви?

Так от, можна зробити висновок про те, що успіх є результатом зусиль, які приклала людина. Він зумів розпізнати, чого хоче, в яку сторону рухатися, на що спиратися і інше.

Удача

Удача ж жодним способом не є заслугою людини. Так, вона радує, але не дає відчуття задоволення і визнання.

Зазвичай історії людей, які виграли в лотерею, закінчуються досить сумно. Вони приходять до того, з чого розпочали. Буквально за рік більшість з них стають банкротами, втративши навіть мільйонних призів.

А ось ті, хто уміє не лише заробляти, але і примножувати те, що вже є, навіть потрапляючи до мільярдної боргової ями, вибираються з неї і відновлюють своє фінансове положення.

Можете шанувати, приміром, біографію Дональда Трампа і ви зрозумієте, що удача - це, звичайно, добре, але зазвичай таланить тим, хто вже успішний і знає, де її шукати.

Завершення

Як ви могли зрозуміти, і успіх, і удача - в руках самої людини. Незважаючи на те, наскільки велика різниця між цими двома поняттями.

Будьте уважні до того, що відбувається навкруги, раптом, і, правда, щастя поруч, а ви його не помічаєте? І не забувайте при цьому досліджувати свої потреби, щоб щодня робити хоч би невеликі кроки у бік бажаного результату.

А ось ця стаття буде вам для натхнення. У ній вказані історії знаменитих вже людей, які зуміли досягти висот не дивлячись ні на що.

Бережіть себе і будьте щасливі, а також, успішні і удачливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8455] [1]

1

[8455] [1]

[8455] [1]

"


Надрукувати