Як і чим підняти собі настрій 15 способів зробити це швидко "

Як і чим підняти собі настрій 15 способів зробити це швидко "

Добридень, дорогі читачі! Іноді ми не знаємо, чим підняти собі настрій, адже життя йде смугами, а позитивні події чергуються з труднощами і негараздами.

Зміст:

 • Рекомендації
 • Прийняття душу
 • Перегляд фільмів
 • Прослуховування приємної музики
 • Створення приємного запаху в квартирі
 • Зайняття дихальними вправами
 • Використання аудіостимуляторів мозкових хвиль
 • Здоровий сон
 • Посмішка і позитивні слова
 • Порядок у будинку
 • Прогулянка на свіжому повітрі
 • Список найважливіших речей
 • Нове хобі
 • Вихід емоцій
 • Улюблена їжа
 • Прояв турботи
 • Завершення

Озирнувшись назад, кожен з нас з упевненістю може сказати, що той годинник, упродовж якого ми перебували у поганому настрої, як би «вирвані» з життя. Воно примушує нас віддалятися не лише від активної розумової діяльності, але і від участі в дружніх бесідах і сімейних розмовах.

Тому сьогодні поговоримо про 15 простих і ефективних методів, які швидко повернуть вас в норму. Ці способи практично не вимагають фінансових інвестицій, вони елементарні і доступні кожному.

Рекомендації

Прийняття душу

Ми звикли приймати душ швидко. Але спробуйте насолодитися цим процесом неспішно. Улюблені гігієнічні засоби допоможуть створити приємний неповторний аромат. Тіло розслабиться, а проблеми «змиються».

Цьому зайняттю можна приділяти скільки завгодно часу, поки не зрозумієте, що змили з себе увесь негатив і готові до нових почуттів, відчуттів і думок.

Перегляд фільмів

У кожного є декілька улюблених фільмів, які надихають, асоціюються з чимось приємним, вселяють віру і надію. Якщо немає можливості відправитися в кінотеатр і насолодитися кінофільмом сповна на великому екрані - не біда.

Подивіться надихаючі картини будинку, відволікаючись тим самим від сумних думок. Якщо не знаєте, з чого розпочати, скористайтеся рекомендаціями з цієї підбірки.

Прослуховування приємної музики

Так само, як і фільми, музика здатна відволікати від турбот, дарувати відчуття щастя і радості. Можна при прослуховуванні підспівувати або підтанцьовувати - це кардинально посилить ефект. Сміливо включайте улюблені аудіозаписи і співайте від душі. Це допомагає забути про проблеми.

Створення приємного запаху в квартирі

Як не дивно, нюх сильно впливає на наш емоційний стан. Японські учені з'ясували, що коли людині дають понюхати лимон, він переживає радість. Уся справа в ліналоолі, що міститься в цьому цитрусовому.

Завдяки ньому рівень агресії поступово знижується, відчувається прилив сил і позитивних емоцій. Отже, лимонний освіжувач повітря у будинку буде свого роду засобом попередження виникнення депресій і апатії.

Якщо для когось лимон занадто різкий, можна замінити його лавандою або базиліком. Вони також знижують рівень стресу і дають відчуття легкості, безтурботності.

Зайняття дихальними вправами

Це дієвий варіант і для дівчат, і для хлопців, а також і для дорослих чоловіків і жінок. До того ж, якщо ви знаходитеся в громадських місцях і не бажаєте привертати увагу, ніхто і не помітить ваших спроб заспокоїтися.

Повітря вдихаємо через ніс повільно, приблизно 5 секунд, а потім на такий же час затримуємо його в легенях. Діафрагма при цьому оптимально розширюється, избавляясь, таким чином, від напруги. Далі, так само повільно, видихаємо його носом.

Кількість повторень для кожного абсолютно індивідуальна, залежить від рівня стресу. Хтось може заспокоїтися за 5-7 вдихів, а для когось і 20 буде мало.

Більше про дихальну техніку ви дізнаєтеся, натиснувши сюди.

Використання аудіостимуляторів мозкових хвиль

Цей спосіб полягає в прослуховуванні записаних хвиль певної частоти, які дадуть можливість сповна зануритися в медитативний стан і абстрагуватися від думок, що зіпсували ваш настрій.

В результаті цього людина позбавляється від хвилювання і стресу, відчуваючи в прискореному темпі користь від традиційної медитації.

Здоровий сон

Іноді причиною дратівливості або смутку є банальна втома. Якщо ви забули, коли востаннє якісно відпочивали, постарайтеся приділити більше уваги вашому сну. Він повинен складати не менше 8 годин на добу. Тому що завдяки ньому відбувається:

 • активна регенерація клітин;
 • підвищення імунітету;
 • попередження розвитку багатьох захворювань;
 • поліпшення пам'яті;
 • забуває накопиченої несуттєвої інформації;
 • підвищення рівня енергії в організмі;
 • нормалізація кількості цукру в крові;
 • прилив бадьорості.

Наша нервова система проходить свого роду перезавантаження. Якщо ж вас долає безсоння або є інші порушення сну, тоді переходите по цьому посиланню, щоб ознайомитися з рекомендаціями, які допоможуть відновити повноцінний відпочинок.

Посмішка і позитивні слова

Спробуйте посміхнутися собі в дзеркалі і сказати приємні слова. Це банально, але дієво. Ви, як ніхто інший, знаєте, які слова відженуть тривогу і вселять хоч малу ноту позитиву у свої думки. Плюс спостереження за своєю посмішкою саме в дзеркалі, а значить з боку, піднімає вашу самооцінку.

Спочатку ви відчуватимете, що посмішка неприродна, але це пройде після закінчення 2-3 хвилин. Головне - не здаватися і посміхатися собі знову і знову.

Порядок у будинку

Прибирання - відмінний засіб позбавлення від нудьги. У той час, поки організм зайнятий фізичною працею, ваші думки спрямовані на позбавлення від непотрібного мотлоху, як у будинку, так і в голові. Виходить, що ви одночасно вбиваєте 2 зайці: будинок сяє чистотою, а голова ясна.

Кожен предмет після прибирання лежатиме на своєму місці. Акуратні стопки паперу, красиво розставлені книги і статуетки, відсутність пилу - усе це в комплексі надає відчуття гармонії і порядку, а негатив і дратівливість самі собою йдуть на другий план.

Прогулянка на свіжому повітрі

Незалежно від того, що у вас на душі, йдіть на вулицю. На свіжому повітрі ви отримаєте масу емоцій від нових людей і зміни обстановки.

Особливо цілющу дію на нервову систему виконує прогулянка по незнайомих місцях. Подумайте, можливо, у вашому населеному пункті є район, де ви ще ніколи не були. Це може бути сквер, парк або просто вулиця.

Нові пейзажі дають відчуття легкості і позитиву. Іноді навіть піша прогулянка здатна зцілити поганий настрій краще всякого лікаря.

Список найважливіших речей

Кожному з нас щось особливе дорого в житті. Коли відчуваєте знесилення, нудьгу або просто поганий настрій, напишіть список важливих для вас речей і людей.

Це може бути:

 • будинок;
 • робота;
 • близькі люди;
 • хобі;
 • досягнення в навчанні або роботі.

Як не дивно, але багатократне перечитування цього списку вселяє в людину віру в краще, викликає позитивні асоціації. В результаті цього самопочуття покращується само собою.

Ми починаємо асоціювати цих людей і речі з сьогоднішнім станом справ і розуміємо, що насправді не все так жахливо, як здається зараз. Ми починаємо будувати плани з приводу цих пунктів, обкреслюємо для себе круг дій і розуміємо, що все в наших руках.

Нове хобі

Майже у кожної сучасної людини є хобі. Це зайняття, яке нас відволікає від повсякденної рутини, дає можливість відволіктися і проявити фантазію.

Але мало хто упродовж життя пробує підібрати для себе якесь цікаве захоплення. А це дуже позитивно відбивається як на сприйнятті світу, так і на самооцінці.

Адже саме в такі періоди ми усвідомлюємо, що розкритий далеко не увесь наш потенціал, що ми ще на багато що здатні. У результаті ми пробуємо щось нове, розвиваємо це уміння і більше починаємо вірити в себе.

У такому ключі емоцій нудьзі просто не залишиться місця. Тому якщо хочете змінити життя на краще, спробуйте піти за своїм інтересом. Тільки не відкладайте на потім. Кожному з нас дуже важливо мати хоч би невелику віддушину, те зайняття, яке приносить задоволення.

Вихід емоцій

Коли долають тривоги і турботи, а сумні думки не перестають крутитися в голові, поділитеся з кимось з близьких людей предметом своїх переживань. Часто висловившись, ми відчуваємо полегшення. Можна виплакатися, не стримуючи емоцій.

За словами учених, накопичені емоції негативно відбиваються на нашій нервовій системі. Тому ми зобов'язані періодично давати їм вихід. Це велике щастя, коли є небайдужі люди, які готові вислухати, зрозуміти і розділити переживання.

А якщо нам ще і раду дадуть хороший, тоді з'являється відчуття, що проблема розв'язана, а для поганого настрою не залишається причин.

Але що робити, коли поруч немає близьких і рідних, яким можна висловитися? Чи коли ситуація настільки делікатна, що говорити про неї неприємно або не хочеться? Тоді на допомогу прийде аркуш паперу і олівець.

Відображення своїх переживань на папері примушує наш мозок шукати потенційні шляхи рішення, частково вселяючи віру в краще. Самопочуття налагоджується само собою і все здається не таким вже і нецікавим, сумним і інше.

Улюблена їжа

Улюблена їжа або напій може стати хорошим помічником в цій справі. Побалуйте себе тим, що подобається. Можна зайнятися приготуванням улюбленого блюда або десерту самостійно або купити в магазині або замовити в ресторані.

Тільки будьте обережні і дотримуйтеся міри. Коли людина намагається «заїсти» стрес, у нього виникає порушення харчової поведінки, яку в даному випадку називають залежністю.

Прояв турботи

Ми влаштовані таким чином, що під час турботи відчуваємо насолоду і прилив радості. Ті, у кого є домашні тварини, зрозуміють, про що йде мова. Такі люди дуже рідко схильні до поганого настрою. Їм просто бракує на це часу. Адже вони повинні своїх тварин вигулювати, годувати, купати, грати з ними.

Якщо у вас немає домашніх тварин, замисліться про їх придбання. Це можуть бути не лише коти і собаки, але і різноманітні хом'яки, папуги, рибки, хамелеони. Так, з вами завжди буде поруч той, хто чекає уваги. Адже ті, хто зайняті, сумувати не устигають.

Завершення

Дорогі читачі, пам'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває. Часто ми самі стаємо джерелами своїх тривог і переживань.

Та і довго знаходиться наодинці з негативними переживаннями - це не лише нудно і безглуздо, але і шкідливо для здоров'я, стосунків з навколишніми людьми і активної життєвої позиції.

Також, рекомендуємо шанувати статтю, про те як розвіяти вашу нудьгу і зайняти себе корисною справою.

Матеріал підготувала Юлія Гинцевич

[8226] [1]

1

[8226] [1]

[8226] [1]

"


Надрукувати