Як людині зробити неможливе можливим? "

Як людині зробити неможливе можливим? "

Ради вас вітати, шановані читачі! Хто з вас не ставив питання, як неможливе зробити можливим, якщо вже немає ніяких сил рухатися далі? Коли ніхто не вірить в успіх або майбутнє здається похмурим і безперспективним?

Зміст:

  • Рекомендації
  • Забудьте про слово «неможливо»
  • Відповідальність
  • Цікавість
  • Терпіння
  • Зміна діяльності
  • Вдячність
  • Упевненість
  • Завершення

І якщо подібні думки вас відвідували, то ця стаття саме для вас.

Рекомендації

Забудьте про слово «неможливо»

Від того, як ми сприймаємо навколишню дійсність і залежить наше майбутнє. Вірніше те, яким воно буде для нас. Я маю на увазі, що людина з песимістичними поглядами на життя навряд чи помітить щось хороше навколо себе. Навіть якщо воно буде прямо під його носом. А якщо і помітить, то чинитиме опір, запевняючи, що це пастка і просто так добре бути не може.

Так от, якщо ви повірите в те, що впораєтеся з чимось, що на перший погляд здається нереальним - те рахуйте, півсправи вже буде зроблене.

Відмовіться від слів «не можу», «неможливо» і інше. Не ставте самі для себе обмежень, рамок. Якби вже на даний момент великі люди зупиняли себе у своїх починах, то у нас, приміром, не було б мобільних телефонів, інтернету, машин, врешті-решт.

Кожен предмет, що оточує нас, - цей доказ того, що хтось одного разу вирішив мислити ширше і дозволив собі спробувати щось змінити.

Загалом, позитивне мислення, віра в себе - успіх вам забезпечений. Навіть якщо ви не досягнете бажаного результату, ви отримаєте досвід, який стане опорою в подальших досягненнях.

Відповідальність

Це адже так принадно, сподіватися, що станеться якесь диво і заповітна мрія реалізується, життя зміниться. Правда, адже?

А знаєте, чим відрізняються успішні люди від не успішних? Вони спираються тільки на себе і діють, замість того щоб знаходитися в очікуванні.

Вони розуміють, що якщо не почнуть пробивати собі місце під сонцем, ніхто замість них цього не зробить.

Так, іноді доводиться витратити немало ресурсів, енергії, часу, грошей, врешті-решт, щоб реалізувати задумане. Але в житті нічого просто так не дається. Треба розуміти і усвідомлювати свою роль в процесі, як досягнення, так і не досягнення мрії.

Тому ніяких виправдань своєї бездіяльності, робіть перший крок назустріч змінам, а далі все самій собою просуватиметься. Це як стрибати в річку з прохолодною водою. Спочатку страшно, але варто ризикнути, як потім з'являється радість і задоволення.

Цікавість

Цікавість штовхає на розвиток. Саме завдяки ньому діточки пізнають світ. Дозволивши собі йти за своїм інтересом, ви можете здивуватися тому, що неможливе виявилося не таким вже і неможливим.

Я маю на увазі, що енергія в такі моменти прибуватиме, а не зникатиме. Ось коли людина займається не улюбленою справою, він виснажений, знесилений. А все тому, що утримує масу напруги усередині себе. І ця дія відбирає усі ресурси організму. Нелегка праця, змусити себе робити те, що не хочеться.

Терпіння

Іноді не вдається досягти бажаних результатів миттєво, з першого разу. Іноді ряд невдач викликає бажання все кинути, але знайте, не завжди повільно - це погано.

Іноді успіх наздоганяє в такий момент, коли людина не готова з ним впоратися, від того незабаром втрачає все, що заробив. Всьому свій час.

Існує безліч прикладів людей, яким відмовляли десятки разів, але вони не здавалися і змогли отримати світове визнання. Книгу Стівена Кинга «Кері» відкидали видавництва 30 разів, він навіть встиг її викинути від відчаю, але, врешті-решт, її надрукували і тепер він мільйонер, знаменитий американський письменник.

А скільки разів Дональд Трамп ставав банкротом? Ракети Ілона Маска вибухали на запуску? Цей список можна продовжувати і продовжувати.

Ви просто повинні змінити своє відношення до невдач. Вони є досвідом, який, залежно від того, як його сприймають, або допомагає просунутися вперед, або навпаки, знищує.

Уолт Дисней одного разу поділився зі світом своїм знанням, на яке дійсно можна спиратися. Він говорив, що крах, величезний провал украй необхідний досвід для кожної людини, тому що тоді він вже просто перестає боятися невдач. А також визнає, що в житті всяке може статися.

Зміна діяльності

Пробуйте себе в різних ролях. Якщо розумієте, що якась сфера діяльності не ваша, тобто, не лише не вдається, але і не приносить задоволення - сміливо йдіть за своїм інтересом. Навіть якщо ви працювали років 40 на одному місці, наберіться сміливості і ризикніть.

Завзятість не завжди дарує бажаний результат, окрім іншого, не завжди воно корисне. Тому що є різниця, між тим, щоб помалу копати у напрямі мрії, по міліметру просуваючись вперед. І між тим, коли доводиться головою битися в стіну, в надії її колись проломити.

Вдячність

Вчіться цінувати те, що у вас вже є. Нехай навіть цього хорошого не так багато. Його просто могло і не бути. Якщо ви навчитеся дякувати не лише долі, іншим людям, але і себе, то це дасть потужний ресурс, який допоможе вистояти в життєвих труднощах, впоратися з ними.

Інакше роздратування, розчарування, невдоволення візьмуть вгору, і ви просто не зможете оцінити належним чином те, що спробує увійти до вашого життя.

Упевненість

Покладайтеся на себе, навіть якщо оточення у вас не віритиме. Енді Уорхол створював зовсім незвичайні картини, які мало кому подобалися. Але він наполягав на тому, що вони прекрасні, наполегливо продовжуючи творити. І що ви думаєте? Опісля багато років світ оцінив його, визнавши, що стиль і, правда, унікальний, геніальний.

Використайте, по можливості, позитивно забарвлені слова, вони допоможуть вашій підсвідомості налаштуватися на успіх. Наприклад, такі як «радість», «прекрасно», «у мене вийти», «я щасливий» і так далі.

Також можуть допомогти аффирмации - це такі спеціальні фрази, які програмують особу на зміни. Теми можуть бути абсолютно різними, як про одужання, так і про заміжжя. За бажання зробити щось неможливе і довести світу, близьким і далеким, що вам вдалося, допоможуть аффирмации, вказані в цій статті.

Завершення

А на сьогодні все, шановані читачі! Пам'ятайте, що межі існують в основному тільки в нашій голові. Дозвольте собі бажати більшого, не зупиняючи власні пориви словом «неможливо».

Успіхів вам на шляху до звершень!

Також рекомендуємо шанувати статтю, про вплив оточення на розвиток людини.

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина  Аліна

[7859] [1]

2

[7859] [1]

[7859] [1]

"


Надрукувати