9 онлайн тренінгів для чоловіків "

9 онлайн тренінгів для чоловіків "

Здрастуйте, шановані читачі сайту! Ідеальних людей не існує, як і тих, хто знає про цей світ і собі абсолютно все. Як мовиться, століття живи, століття вчися.

Зміст:

 • Список
 • Хочеш повернути кохану?
 • Як стати реальним достигатором?
 • Набудь Розслаблення, Гармонії і Чистоти в думках
 • Як позбавитися від страхів і блоків і почати жити
 • Вебинар «Ідеальний коханець»
 • Курс «Емоційний інтелект»
 • Авторська техніка Костянтина Довлатова «6 кроків до добробуту»
 • Фільм Радислава Гандапаса «Ідеологія лідера»
 • Відкритий вебинар «Місце жінки в житті чоловіка»
 • Завершення

Але у зрілої людини, що несе на плечах чималий вантаж зобов'язань, не завжди є час і можливість розвиватися, спираючись лише на власний досвід. Так би мовити, набивати шишки. Тому іноді важливо звернутися до людей, які вже пройшли достатніми довгий шлях. І відмінно орієнтуються в якійсь певній темі.

Так що сьогодні я хочу запропонувати вашій увазі тренінги для чоловіків, завдяки яким сильна половина людства зможе прокачати свої навички і уміння. Отримати інформацію, необхідну для реалізації свого потенціалу і досягнень у сфері бізнесу і особистих стосунках. Готові дізнатися про кращі проекти, що існують на сьогодні?

Список

Хочеш повернути кохану?

Роман Винилов і Дмитро Буланов пропонують свою допомогу для тих, хто бажає побудувати щасливі стосунки. Або відновити те, що було втрачено із-за частих, бурхливих конфліктів, нерозуміння і інше.

Окрім консультації ви зможете отримати книгу «Як повернути ту, що була? Перші кроки». У ній детально розповідається про те, що необхідно робити, якщо з якоїсь причини все завершилося, а ви не бажаєте змиритися з таким станом справ. І тим більше, не розумієте, як поводитися, щоб знову завоювати те, що має в розпорядженні кохану.

Як стати реальним достигатором?

Бажаєте жити в задоволення, причому особливо не напружуючись? Щоб кожен ваш день був наповнений радістю, драйвом і щастям?

І хоч це може здаватися чимось абсолютно нереальним, поспішаю вас запевнити - Павло Колесов знайшов спосіб, завдяки якому можна досягти такого стану. Окрім іншого, він готовий їм поділитися з усіма, хто зареєструється на його майстер клас.

А в якості приємного бонуса пропонує на вибір аудіо курси «Як же встигнути все»? і «12 причин хронічної втоми». Ви самі виберете, якого саме подарунка хочете набути, щоб перестати напружуватися і жити, дихаючи повними грудьми.

Набудь Розслаблення, Гармонії і Чистоти в думках

Енергомедитація хоч і з'явилася абсолютно нещодавно, але вже встигла завоювати по всьому світу величезну кількість прихильників. Це практика, яка дозволяє не лише досягти хорошого самопочуття і відчуття внутрішньої гармонії. Але і пізнати самого себе.

Усвідомленість стає популярною, оскільки допомагає людині управляти своїм життям так, щоб вона приносила задоволення, а не доставляла тільки клопіт, біль або розчарування.

Підписавшись на оновлення, ви станете власником цілого курсу з детальною інструкцією, як самостійно практикувати медитацію будинку.

Як позбавитися від страхів і блоків і почати жити

Ігор Сафронов - експерт по роботі з підсвідомістю. А це означає, що він в курсі, як воно влаштоване, і яким чином можна витягнути з нього те, що створює перешкоди на шляху реалізації планів і бажань.

Ви зможете не лише позбавитися від проблем в особистому житті, але і поправите матеріальне становище, «прокачаєте» свої сильні сторони і позбавитеся від страхів, установок, які абсолютно не допомагають знайти спокій і заспокоєння.

Відео-курс вам надається абсолютно безкоштовно, варто тільки написати адресу електронної пошти, на яку вам його відправлять. Якщо все так просто, чом би не скористатися такою можливістю зробити своє життя яскравим і драйвовой?

Вебинар «Ідеальний коханець»

На цьому вебинаре розповідається про те, як угождать в ліжку абсолютно кожній жінці. Це, звичайно, робити не обов'язково, але життєві ситуації бувають різні, і ніхто не знає, коли і яка навичка вам знадобиться. А так ви вже будете підготовлені і напевно не розгубитеся.

Окрім іншого, ви отримаєте інформацію про те, як будувати щасливі, гармонійні стосунки зі своїми коханими. Як вирішувати конфлікти і запобігати їм, ставши особливим і єдиним для партнерки, за яким вона дійсно піде на край світу.

Курс «Емоційний інтелект»

Цей курс для тих, хто хоче навчитися розбиратися не лише у власних почуттях, контролювати їх. Але і розпізнавати, в якому емоційному стані знаходяться навколишні люди. Ви немов детектор брехні, зможете визначати, коли з вами щирі, а коли намагаються обдурити, використовуючи різну техніку маніпуляції для своєї вигоди.

Люди, з добре розвиненим емоційним інтелектом уміють не лише вирішувати складні, затяжні конфлікти, домагатися розташування співрозмовників і визнання в суспільстві. Але і знають, як завоювати жінку, обійти конкурентів і стати лідером, успішним чоловіком, врешті-решт.

Сайт Викиум пропонує вашій увазі найбільш ефективні тренажери, завдяки яким ви «читатимете» оточення, немов відкриту книгу.

Авторська техніка Костянтина Довлатова «6 кроків до добробуту»

У сучасному світі успішність чоловіка визначається тим, наскільки добре він заробляє.

Оскільки той, хто знає свої сильні сторони, знає, чого хоче і упевнено йде вперед, долаючи перешкоди, які виникають на його шляху, - дійсно гідний поваги. А ось гроші є наслідком його цілеспрямованості, рішучості і сили духу, усвідомленості.

І не обов'язково мати на рахунку мільйони. Визначення поняття фінансового добробуту у кожного своє. Ось ви, приміром, знаєте, скільки хочете заробляти, щоб ні в чому собі не відмовляти?

Загалом, якщо бажаєте приручити енергію грошей - вперед за технікою Костянтина Довлатова.

Фільм Радислава Гандапаса «Ідеологія лідера»

Фільм Радислава створений для тих, хто не хоче плисти за течією і жити, як все. Він також і для тих, хто хоче бути першим, кращим і значимішим.  До кого прислухаються і за ким готові йти навіть в темряві, настільки довіряючи своєму ватажкові.

Від вас вимагається тільки вказати електронну адресу, на яку вам вишлють цей фільм. І, звичайно ж, щоденне виконання рекомендацій і техніки, яка в нім вказана.

По лідерству, до речі, ви зможете отримати детальну інформацію ще і на нашому сайті. Переходьте по цьому посиланню і діліться нею з друзями.

Відкритий вебинар «Місце жінки в житті чоловіка»

В ході проведення вебинара піднімаються теми про те, як створити сім'ю, вибрати жінку для здорових і надійних довгострокових стосунків.

Що зробити, щоб вона поважала вас і не конкурувала за владу, вимагаючи потурати її капризам і істерикам. Як «вдихнути» нові, яскраві емоції в те, що стало повсякденністю і втратило свою значущість.

Залишайте заявку, навіть якщо ви не шукайте стосунків. А навпаки, прагнете забути колишній і пов'язаний з нею біль, злість, образу. Це адже заважає насолоджуватися свободою і помічати, що навіть наодинці життя є прекрасним.

Завершення

А на сьогодні все, шановані читачі! Наостанок хочу рекомендувати вам цю статтю. У ній вказані якості, які є ознакою мужності і зрілості. Ви зможете не лише ознайомитися зі списком, але і отримаєте інформацію про те, як розвинути необхідні саме для Вас.

Підписуйтеся на сайт, щоб завжди бути в курсі оновлень. Адже у світі так багато усього цікавого. Не позбавляйте себе можливості щодня займатися саморозвитком і ставати досконалішим і просунутим в різних темах.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8769] [1]

0

[8769] [1]

[8769] [1]

"


Надрукувати