8 причин чому подорожі корисні для людини "

8 причин чому подорожі корисні для людини "

Ради вас вітати, шановані читачі! Якщо ви проводите вихідні будинку на дивані і ніяк не наважуєтеся забронювати цікавий тур на час відпустки, вважаючи це марною тратою ресурсів.

Зміст:

  • 8 причин
  • Імунітет
  • Зниження напруги
  • Розвиток
  • Фізичне навантаження
  • Бонуси у вигляді лікування
  • Продовження життя
  • Контроль і уміння нести відповідальність за своє життя
  • Знайомства
  • Завершення

Чи знаходите інші поважні причини залишатися на одному місці, то пропоную вашій увазі факти про те, чим корисні подорожі. Можливо, ця інформація вплине на вас, і ви таки наважитеся відправитися за новими враженнями.

8 причин

Імунітет

Потрапляючи в нові місця, ми даємо нашому мозку їжу. Він немов приходить в захват і починає посилено обробляти інформацію, надихаючись кожною деталлю.

Чого не скажеш про імунну систему. Для якої усе нове - це стрес. Адже клітини атакують невідомі мікроорганізми і треба терміново приводити організм у бойову готовність, виробляючи антитіла.

І начебто виходить, що користь від подорожей сумнівна, адже ми кудись їдемо або летимо, щоб відпочити, а не навпаки. Але насправді, ви навіть не представляєте, який вклад привносите до свого здоров'я.

Адже чим частіше нашій імунній системі доводиться битися із сторонніми бактеріями, тим стійкіше вона стає. Різноманітність антитіл в організмі не дасть вам «захворіти» при щонайменшому виникненні вірусу. Хіба це не вагомий аргумент вирушати в інші країни, міста або райони, врешті-решт?

Зниження напруги

Стрес супроводжує щодня абсолютно кожного з нас. Іноді не завжди вдається вчасно зупинитися і помітити, що втомився, що більше немає сил справлятися зі знегодами і різними завданнями. Чому виникає перевтома, депресія, астенія, тобто повне виснаження ресурсів, а також багато хронічних захворювань.

І начебто все зрозуміло, слід зробити паузу, позбавитися від напруги, розслабитися і видихнути. Але на практиці це не так просто, як здається.

Бувало таке, що після важкого дня ви лягаєте в ліжко, а заснути ніяк не можете, попри те, що сил немає абсолютно ніяких, і очі закриваються самі по собі? Ось це і дає про себе знати напругу. У вигляді нав'язливих думок, неусвідомленої тривоги і бажанні кудись бігти, щось робити, аби позбавитися від цього стану.

Так от, відкриваючи нові місця, пізнаючи світ - ми неусвідомлено приносимо величезну користь для здоров'я, як фізичного, так і психічного. Науково доведено, що подорожі допомагають впоратися із занепокоєнням, стресом. А також роблять людину щасливою, повною енергії.

Якщо раптом ви запідозрили, що знаходитеся в депресивному стані, коли особливо-то і нічого не хочеться. Тим більше, збирати речі і кудись їхати, намагатися радіти і так далі. Те рекомендую до прочитання цю статтю. У ній зібрані найбільш ефективні методи боротьби з депресією.

Розвиток

Емоційна стабільність, в плані, коли усередині є не лише смуток і біль, але і приємні почуття, а також новий досвід, необхідність пристосовуватися до інших умов - привносять величезний вклад до нашого інтелектуального розвитку.

У роботу включаються абсолютно усі наші психічні пізнавальні процеси. Тобто, пам'ять, мислення, мова і сприйняття.

Можна годинником корпіти над підручниками, прагнучи підвищити свій рівень, а можна просто придбати квиток в сусіднє місто, розслабитися і отримувати задоволення. Одночасно вирішуючи свої життєві завдання і стаючи розумніше, способнее, досконаліше.

Фізичне навантаження

Коли людина вирушає за своїм інтересом - він не помічає, скільки кілометрів намотує. Згодні? А це не може не позначитися на фізичній формі. М'язи в тонусі, тіло витриваліше - хіба не про це мріють люди, які вирушають у фитнес зали?

Та і ті, хто веде пасивний спосіб життя, тобто, приміром, переїдає і вільний час проводить за переглядом телевізора - входить до групи ризику по серцево-судинних захворюваннях. Простіше кажучи, таких осіб частіше вистачає інфаркт. Незважаючи на вік.

Бонуси у вигляді лікування

Представляєте, нові місця можуть бути не просто цікаві, але і мати лікувальний ефект? Існує маса джерел з термальними водами, брудом, сіллю, всякі гейзери, джерела, озера, які омолоджують шкіру, відновлюють роботу різних систем організму і інше.

Тобто, додому ви привезете себе що не просто відпочив, з новим набором антитіл і вражень, але і красивішого, спокійнішого і молодшого, позбавленого хоч би на короткий проміжок часу хворобливих відчуттів. Якщо, звичайно, вони раніше були.

Продовження життя

Людей, які багато подорожують, по праву можна внести в список довгожителів. Тому що вони не просто знають, чого хочуть, але і розуміють, як це досягти. Їм не доводиться мешкати «день бабака», коли побут поглинає настільки, що позбавляє якої-небудь цікавості і інтересу жити.

Коли хочеться, щоб скоріше настав вечір, і усе це закінчилося, тому що є таким собі функціоналом, що відмінно виконує свої обов'язки. Але що не розуміє, навіщо це необхідно робити.

А коли в голові маса ідей і планів, бажань і прагнень - просто ніколи нудьгувати, занурюватися в повсякденність, немов у болото і не знати, куди застосувати свою енергію.

Так що, якщо хочете поповнити число довгожителів, коли активним людям похилого віку, їх духу і енергетиці можуть позаздрити навіть підлітки - робіть вибір на користь поїздок, а не перегляду новин в соціальних мережах.

Контроль і уміння нести відповідальність за своє життя

Продумувавши маршрут, вибираючи найбільш оптимальний готель або тип транспорту - ви вчитеся не просто контролювати ситуацію, але і прогнозувати майбутнє. Це розвиває самоконтроль, відповідальність, уміння робити вибір, розставляти пріоритети і прислухатися до власних бажань, почуттів.

Ви тоді не пливтимете за течією, а візьмете весла у свої руки і відправитеся саме туди, куди хочеться, а не куди «приб'є» або інші люди вкажуть.

Хочу зробити акцент на тому, що це іноді непросто, особливо для тих, хто звик, коли замість нього приймають рішення і радять, як бути в якій-небудь ситуації. Тут доведеться дійсно бути щирим з самим собою, усвідомленим і чуйним.

Щоб визначити, куди ж все-таки я хочу потрапити. Якщо у вас доки з цим складнощі, натискайте ось сюди, щоб отримати більше інформації про те, як планувати, і які інструменти потрібні.

Знайомства

Вирушаючи кудись, навіть якщо ви не ставитимете за мету спілкування з жителями чужої країни або міста, знайомства вам будуть забезпечені. Тому що в якийсь момент вам може знадобитися допомога місцевого жителя, банально, запитати дорогу або на якому автобусі під'їхати.

У барах, екскурсійних групах і музеях люди також зближуються, починають спілкуватися. Хоч би тому, що хочеться поділитися один з одним думкою, враженнями і так далі.

А знайомства, як ви самі розумієте, можуть бути корисними. Навіть якщо новопридбаний приятель також виявиться туристом. Наступного разу він може вам показати свою країну, а ви гостинно прийняти його у себе.

Загалом, «обростайте» корисними зв'язками. А для чого саме вони вам зможуть згодитися, ви дізнаєтеся із статті про нетворкинг.

Завершення

Подорожуйте при кожній нагоді. Адже для людини відчуття передчуття є насправді дуже ресурсним. Окрім тих випадків, коли з'являється маса тривоги з приводу дороги, зборів валіз і інше. А так хвилювання, очікування чогось цікавого, красивого, радісного дарують масу енергії і натхнення.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8562] [1]

70

[8562] [1]

[8562] [1]

"


Надрукувати