5 методів досягнення стану усвідомленості "

5 методів досягнення стану усвідомленості "

Здрастуйте, шановані читачі! Переможець по життю - упевнена, кожен з вас чув цю фразу хоч би раз, навіть якщо не у свою адресу. Адже дійсно, існують такі люди, яким, здається, ніякі складнощі не є перешкодою. Їм таланить практично завжди і цьому везінню вони не особливо надають значення, немов все йде за планом.

Зміст:

 • Життєві сценарії
 • Переможець
 • Не переможець
 • Програвші
 • Правила
 • Ставте цілі
 • Працюйте
 • Візьміть на себе відповідальність
 • Живіть у форматі тут і зараз
 • Вставайте після кожного падіння
 • Завершення

І сьогодні я хочу поділитися з вами життєвими правилами, яких дотримуються такі щасливчики. Адже насправді ніякої магії немає, варто просто трохи змінити свій стиль реагування на різні ситуації, а також світогляд.

Життєві сценарії

Психологія особи налічує, як мінімум, три життєві сценарії.

Переможець

Отже, давайте спершу визначимося, що означає це поняття - переможець. Це така людина, яка досягає в житті в основному саме того, що хотів і планував. Оточенням він сприймається саме як щасливчик, якого «поцілувала» доля.

І здається ним так тільки тому, що він просто не робить з програшу трагедії. Не зациклюється на нім, не зупиняє себе в подальших спробах отримати бажане. А намагається винести з нього корисний досвід, який стане міцною основою успіху надалі. Адже на помилках вчаться, вірно?

Він любить життя і знає, чого хоче. То чом би не рухатися у бік мрії, коли зрозуміло, яка вона, з чого полягає і що потрібне для її реалізації? Тим більше, якщо є підтримка з боку, яку вдалося організувати, оточивши себе тільки тими, хто здатний позитивно мислити і бути поруч не дивлячись ні на що, до останнього вірячи в успіх.

Не переможець

Це особи, які боятися ризикувати і робити кроки у бік реалізації своєї мрії. Ним здається, що якщо нічого не робити, то тоді нічого поганого і не відбуватиметься. Не особливо висовуючись, можна залишитися непомітним, тобто ніхто не присоромить і не посварить.

На жаль, більшість населення належать до цієї категорії. А все тому, що в дитинстві вони тільки і чули, що слід задовольнятися малим, за прикладом приказки про синицю і журавля.

Або на якісь бажання дитини батьки відмахувалися фразою «мріяти не шкідливо», замість того щоб дійсно підтримати його інтерес і амбіції, стать, припустимо, актором або музикантом і записати на відповідні курси.

Програвші

До невдах відносяться люди, які навіть при сприятливому результаті шукають проблеми і причини для горя і розладів. Вони немов не здатні помітити хороше, акцентуючи увагу на щонайменших складнощах. А якщо і помічають, то знецінюють.

Тому, якщо послідувала невдача - це буде трагедія на все життя. Принаймні, в структурі особи вона відкладеться великим таким «шматком», який ускладнюватиме кожну спробу зрушитися з місця, ставши щасливим.

У них існує установка, що життя - це біль, в якому немає місця радості. Що жіноча доля насправді гірка, а чоловіча - важка ноша. Варіанти фраз можуть варіюватися, сенс же думаю, вам зрозумілий.

Хочу зробити акцент на тому, що подібні сценарії формуються до 8 років, після чого їх можна буде скоректувати, але доведеться прикласти максимум зусиль, щоб справа зрушилася з «мертвої точки».

Тому передавайте своїм дітям знання, з якими ознайомитеся трохи нижче. Щоб з самого дитинства закласти у них здатність радіти життю і виносити корисний досвід навіть з невдач, щоб використати надалі для задоволення своїх потреб.

Правила

Отже, життя любить переможців, тому ознайомтеся з правилами, які допоможуть стати улюбленчиком долі.

Ставте цілі

І не просто цілі, а великі, масштабні, на які не усі зважаться. Тоді не доведеться замислюватися над тим, як мотивувати себе на дії і взагалі, вставати вранці з ліжка. Адже коли ваш розум охопить ідея, ви прагнутимете її реалізувати, а не знаходити причини для відмовок, чому не вдається.

Якщо ви з якихось причин не знаєте, чого вам хочеться, рекомендую ознайомитися із статтею про пошук сенсу життя. Зрозумівши, що вам вдається, від чого ви отримуєте задоволення, буде простіший сформувати мрію.

Працюйте

Так, існують люди, які одного разу з ранку прокинулися багатими і знаменитими. Це для світу так виглядає. І мало хто ставить питання, а скільки сил і ресурсів було вкладено, щоб отримати такий результат?

Так, припустимо, випадкове прослуховування в групу перевернуло життя вверх ногами, просто тому що вдалося виявитися в потрібний час в потрібному місці. Але ж до цього моменту відбувалося стільки подій, що і привели початкуючого співака туди.

Хто думає про кепкування ті, хто не розділив смак до музичного стилю? Чи про те, як багато ночей провела ця людина, намагаючись виявити ту пісню, що допоможе розкрити свій талант і показати його в усій красі?

Список питань можна продовжувати до безкінечності. Суть в тому, що слід багато працювати, іноді навіть тривало не спостерігаючи бажаного результату, але ні в якому разі не лінуватися і не опускати руки. Повірте, ваші зусилля окупляться. Просто, можливо, не по клацанню, а коли дійсно буде необхідно.

Візьміть на себе відповідальність

Тільки не за інших людей, а за власне життя і усе те, що в ній відбувається. Іноді буває, що простіше перекласти провину за неприємні події на погоду, оточення, які, то не так подивилися, то не то слово сказали. Або на астрологічний прогноз, нещасну чорну кішку і інші прикмети.

Переможці по життю знають, що події, що відбуваються з ними, є результатом їх дій. Щось випустили з уваги, щось не усвідомили, дозволили або не дозволили. А коли вони розуміють і приймають свою відповідальність, вони тоді мають право і привносити зміни. Щоб стало саме так, як їм треба. Ось і увесь секрет.

Живіть у форматі тут і зараз

З минулого слід виносити досвід, зберігати цінні моменти в пам'яті, про майбутнє замислюватися, щоб передбачити якісь події, а ось жити в сьогоденні.

На жаль, деякі особи застряють в якомусь одному стані, абсолютно ігноруючи реальність. Наприклад, занадто турбуються і тривожаться про те, що може статися, якщо вони зважаться на якісь вчинки. Або «зависають» в провині, соромі за вже досконалі спроби стати щасливим, але що закінчилися невдачею.

Так що вчитеся жити в тут і зараз, а як це зробити, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Вставайте після кожного падіння

Якби діти, навчаючись ходити, переставали робити спроби встати і все-таки піти після першого ж падіння, ніхто з нас не доживав би до свідомого віку. Чи не так? Так чому вже дорослі люди дозволяють собі зупинятися і більше не рухатися при першій же невдачі? Вважаючи, що це, мабуть, не їх сфера, талант і так далі.

Ви повинні перетворитися на неваляшку. А як стати нею, постійно змиряючись з щонайменшою невдачею і відмовляючись від своїх прагнень? Вірно, ніяк. Тому зробили вдих, піднялися і пішли далі.

Завершення

Розвивайтеся і удосконалюйте свою усвідомленість, емоційний інтелект. І найбільш важливе, що хотілося б вам сказати - будьте уважні до себе і своїх потреб. Тому що шоколадка, яку вам захотілося в даний момент, але яку ви собі не дозволили, через день або два вже може бути не актуальна.

Підписуйтеся на сайт і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8583] [1]

68

[8583] [1]

[8583] [1]

"


Надрукувати